RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Które wykonanie otworzy Wieczór Kolęd w RMF FM? Zachęcamy do głosowania!

Opracowanie: Publikacja: Poniedziałek, 23 grudnia (14:25) Aktualizacja: Poniedziałek, 23 grudnia (14:00)

W ramach naszej akcji "Choinki pod choinkę" odwiedziliśmy 12 miast. W każdym z nich zachęcaliśmy Was do radosnego kolędowania. Nasze choinkowe jury wyróżniało najpiękniejsze wykonanie z danego miasta. W ten sposób zebraliśmy 12 wyjątkowych kolęd. Teraz od Was zależy, która z nich otworzy w Wigilię Wieczór Kolęd w RMF FM. Głosujcie w naszej sondzie!

Poniżej przypominamy wszystkie wyróżnione wykonania z odwiedzonych przez nas miast. Obejrzyjcie je i głosujcie na swoich faworytów w naszej sondzie!

To wykonanie, które zdobędzie najwięcej głosów, w Wigilię zaprezentujemy na antenie RMF FM - otworzy ono nasz tradycyjny Wieczór Kolęd.

Katowice: "Jam jest dudka", śpiewa Zespół Pieśni i Tańca Małe Zagłębie

Wrocław: "Przybieżeli do Betlejem", śpiewa Bogdan Kotowski

Łódź: "Bóg się rodzi", śpiewa Marzena Korczak

Poznań: "Cicha noc", śpiewa Karolina Kosla

Szczecin: "Przybieżeli do Betlejem", śpiewają Sandra Trela i Marta Blicharska


Gdynia: "Dzisiaj w Betlejem", śpiewają Nikola i Roksana Minta


Olsztyn: "Pójdźmy wszyscy do stajenki" - Filip Minkiewicz i Paula Kalczuk

Warszawa: "Dzisiaj w Betlejem", śpiewają Paula Barwińska i Marika Kaczmarczyk

Lublin: "Przybieżeli do Betlejem", śpiewają uczniowie klasy 3c ze Szkoły Podstawowej nr 23

Kielce: "W żłobie leży", śpiewa Wiktoria Mazur

Rzeszów: "Przybieżeli do Betlejem", śpiewa Karolina Homa

Kraków: "Dnia jednego o północy", śpiewają: Maria i Agata Czyżewskie oraz Klara Osada


Głosowanie trwa do 15:30.


Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: