Trochę ten deszcz przeszkadzał, wydawało się, że będzie ślisko, ale okazało się, że całkiem nieźle się biegło. Warto spróbować dla samego tego, że widać ten nocny Kraków - mówił zwycięzca po biegu. Jutro odpuszczam - są juwenalia, więc jako student mam prawo do odpoczynku - dodał.
W sobotę odbędzie się między innymi bieg o Puchar RMF FM. Przypominamy - impreza jest darmowa, a można się zapisywać nawet na pół godziny przed startem imprezy. Początek o 13.30.
Więcej informacji o Krakowskich Spotkaniach Biegowych znajdziecie tutaj.
(mn)