RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: Rabunek zaraz po wyjściu z aresztu

Publikacja: Środa, 4 listopada (18:11) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krakowscy policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy obrabowali nowohuckiego jubilera. Jeden z bandytów na niedługo przed napadem był jeszcze za kratami.

Rzeczywiście ten człowiek wyszedł kilka godzin wcześniej z aresztu. Do napadu namówił jeszcze dwóch swoich kumpli. Kilka godzin później taki napad zorganizowali - mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Markiem Balawajdrem Dariusz Nowak z małopolskiej policji.

Policja odzyskała całość zrabowanego łupu. Było to kilkadziesiąt złotych łańcuszków o wartości około 30 tysięcy złotych. Zatrzymanym grozi do 12 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: