RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kraków: Pierwsza skarga na organizację wyborów

Publikacja: Wtorek, 23 października (14:49) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pierwszą skargę na organizację wyborów parlamentarnych zamierza złożyć mieszkanka Krakowa. Pani Anna Domagała chce poinformować Sąd Najwyższy o pozbawieniu jej możliwości oddawania głosu.

Nie miałam możliwości głosowania na senatorów. Dostałam tylko białą kartę, nie dostałam żółtej (…) Nie było jej w ogóle na stole. Zabrakło - powiedziała RMF FM mieszkanka Krakowa.

Zgodnie z prawem wyborcy mają siedem dni od daty publikacji wyników wyborów na złożenie skargi do Sądu Najwyższego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: