Znaleziono marihuanę, amfetaminę. 9 osób mamy zatrzymanych. Oprócz tego duża część towaru została porzucona przez kibiców przyjezdnych. W tej chwili ponad 11 torebek z narkotykami znajduje się w posiadaniu policji - mówi Andrzej Młot, odpowiedzialny za bezpieczeństwo imprez masowych w Krakowie.
Funkcjonariusze w jednym z samochodów, którym przyjechali kibice z Łodzi, znaleźli narkotyki, kije baseballowe i narzędzia służące do włamań do mieszkań. W tej chwili policja poszukuje właściciela auta.