RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Koszykówka: Panathinaikos Ateny przegrał mecze towarzyskie w USA

Publikacja: Poniedziałek, 15 października (14:53) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koszykarze Panathinaikosu Ateny, mistrzowie Euroligi, przegrali dwukrotnie z zespołami NBA podczas tournee po Stanach Zjednoczonych.

W pierwszym meczu Panathinaikos uległ Houston Rockets 70:107, a w drugim, rozgrywanym w niedzielę wieczorem, musiał uznać wyższość mistrzów NBA San Antonio Spurs, przegrywając 91:113.

W spotkaniu przeciw Rockets najwięcej punktów dla mistrza Grecji uzyskał Słoweniec Sani Becirovic - 14, a w meczu z San Antonio Spurs Litwin Sarunas Jasikevicius - 18 i Amerykanin Mike Batiste - 18.

Najwięcej punktów dla zespołu Spurs, który wystąpił bez Francuza Tony'ego Parkera, zdobył Tim Duncan - 20 w ciągu 21 minut gry.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: