RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejowi złodzieje złomu

Publikacja: Sobota, 22 kwietnia (11:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kolejowi złodzieje ukradli złom z pociągu - informuje reporter RMF. Minionej doby na trasie między Katowicami a Sosnowcem zatrzymany został pociąg towarowy; złodzieje z kilkunastu wagonów wysypali na torowisko dwanaście ton złomu.

Dokładnie w ten sam sposób organizowane są kradzieże węgla. W ciągu kilkunastu ostatnich dni kolejowi strażnicy odpierając ataki, postrzelili w nogo dwóch węglowych złodziei.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: