RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne wypadki z udziałem turystów w Tatrach

Publikacja: Sobota, 23 maja (13:07) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak informuje reporter RMF FM do szpitala z niegroźnymi obrażeniami trafiły dwie osoby, które poślizgnęły się podczas wędrówki na szlakach. Do wypadków doszło na Rysach oraz w rejonie Wołowca. Wcześniej do zakopiańskiego szpitala przewieziono mężczyznę, który osunął się kilkadziesiąt metrów zboczem w rejonie Świnickiej Przełęczy.

W najwyższych polskich górach nie ma już zagrożenia lawinowego, jednak w wielu miejscach wciąż zalegają płaty śniegu. Toprowcy zalecają zachowanie szczególnej ostrożności podczas przechodzenia przez tego typu miejsca.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: