RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejne kradzieże węgla na Śląsku

Publikacja: Czwartek, 1 czerwca (09:50) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech złodziei węgla zatrzymała policja w Łazach niedaleko Zawiercia. Jak informuje nasz reporter, mężczyźni zbierali do worków węgiel wysypany wcześniej z wagonów. Do pobliskiego budynku zatrzymani przenieśli około 40 worków z węglem.

Natomiast w Tarnowskich Górach zatrzymano złodzieja, który kradł paliwo z kolejowej cysterny. Złodziejem okazał się... pracownik PKP.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: