RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kolejna awaria ogrzewania w Kielcach

Publikacja: Piątek, 13 listopada (15:02) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kilka tysięcy mieszkańców Kielc nie ma ogrzewania i ciepłej wody. Awaria sieci ciepłowniczej dotknęła osiedla: Świętokrzyskie, Na Stoku, Słoneczne Wzgórze i Wichrowe Wzgórze.

To już druga tak duża awaria w Kielcach w ciągu tygodnia. Do piątkowej awarii doszło w odległości pół kilometra od tej weekendowej, spowodowanej prawdopodobnie źle przeprowadzonymi wcześniej pracami remontowymi. Wówczas ciepło nie docierało do 30 tysięcy mieszkańców czterech osiedli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Kielce awaria

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: