RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kielce: Odbierał porody po pijanemu

Publikacja: Poniedziałek, 16 października (14:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu miał lekarz, który w Kielcach odbierał porody. Nietrzeźwy medyk zdążył powitać na świecie dwa noworodki. Na szczęście oba są zdrowe. Jednak lekarzowi za narażenie ich na niebezpieczeństwo może grozić do 5 lat więzienia.

Policjanci zabezpieczyli szpitalną dokumentację i karty przebiegu porodów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: