RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Katowice: Z siekierami w rękach napadli na pocztę

Publikacja: Sobota, 1 sierpnia (11:30) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Katowicka policja poszukuje bandytów, którzy wczoraj wieczorem napadli na pocztę w dzielnicy Bogucice. Sprawców napadu było kilku. Na twarzach mieli kominiarki, a w rękach siekiery. Skradli pieniądze, a w pocztowym budynku wybili szyby.

Nadal nie złapano również złodzieja, który wczoraj w Katowicach obrabował placówkę bankową. Mężczyzna posługiwał się bronią hukową, a po kradzieży uciekł na… rowerze.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: