Hubert Ptaszek: Jest bardzo trudno. Zrobimy wszystko, by zostać na drodze
Publikacja: Piątek, 30 czerwca (15:45)
Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)
"Realizujmy nasz plan, ale pogoda urządziła nam niezły survival. Jazda jest bliska limitu, różne rzeczy się zdarzają" - mówi w rozmowie z RMF FM Hubert Ptaszek, kierowca Orlen Team WCR2. "Jest bardzo trudno, ale zrobimy wszystko, by zostać na drodze" - dodaje rajdowiec.
Dziś o godz. 7:15 ruszyła właściwa rywalizacja w ORLEN 74. Rajdzie Polski. Na zawodników czeka osiem wymagających odcinków specjalnych (cztery próby pokonywane dwukrotnie) zlokalizowanych na wschód od Mikołajek.
Najdłuższy z nich - Świętajno, liczy niecałe 20 km. Wieczorem załogi po raz drugi będą miały do pokonania superoes Mikołajki Arena.
(ph)