RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hofman: Wyobrażam sobie koalicję PiS-Korwin-Kukiz

Publikacja: Czwartek, 2 kwietnia (10:35) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (12:00)

„Zwycięstwo PiS bez koalicji - w obecnej sytuacji Polski - nie będzie dobrą wiadomością” – mówi w Kontrwywiadzie RMF FM poseł niezrzeszony Adam Hofman, pytany przez słuchaczy o wybory parlamentarne. „Wyobrażam sobie koalicję PiS-Korwin-Kukiz, która ma większość konstytucyjną” – dodaje poseł. „Oprócz tego, żeby wygrać trzeba doprowadzić do sytuacji, w której jest szansa stworzyć normalną, niezgniłą koalicję, która jest w stanie rządzić. Być może nawet z nieprzychylnym prezydentem” – ocenia gość Kontrwywiadu RMF FM.

Adam Hofman odpowiada również na pytania o swoje plany polityczne, proces z Bronisławem Komorowskim i kontakty z PiS.

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: