RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźny wypadek na trasie Nidzica-Wielbark

Publikacja: Środa, 17 grudnia (07:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czterech strażaków zostało rannych w wypadku, do którego doszło na trasie Nidzica-Wielbark. Najpierw na śliskiej drodze zderzyły się dwie ciężarówki. Następnie w auta te uderzył wóz straży pożarnej. Potem do rowu wjechały karetka i kolejny wóz strażacki, które próbowały wyhamować przed tymi, które brały udział w zderzeniu. Droga w tym miejscu jest zablokowana.

Policja wyznaczyła objazdy: w Nidzicy należy kierować się na Napiwodę - Jedwabno. Jadąc od strony Wielbarka należy jechać przez Jedwabno.

We środę rano na Warmii i Mazurach panują trudne warunki drogowe - jest ślisko. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Andrzeja Piedziewicza:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: