RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźny bandyta w rękach stołecznej policji

Publikacja: Wtorek, 26 września (11:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stołeczna policja zatrzymała jednego z najgroźniejszych przestępców, poszukiwanych aż czterema listami gończymi. 27-letni Jakub G. figurował na policyjnej liście najgroźniejszych bandytów, określanej jako talia kart.

Mężczyzna jest podejrzewany o udział w brutalnych rozbojach, być może także w zabójstwie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: