RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźni gangsterzy w rękach policji

Publikacja: Czwartek, 20 lipca (10:38) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Specjalna grupa policyjna z Gdańska zatrzymała kolejnych 4 członków wielkiego gangu, rozpracowywanego od kilkunastu miesięcy.

Odkryto prawdziwy arsenał broni: bombę zdalnie sterowaną, 3 granatniki przeciwpancerne, pistolet maszynowy z tłumikiem, kuszę i broń krótką.

Do tej pory zatrzymano 30 członków gangu. Bandyci zajmowali się handlem narkotykami, praniem pieniędzy i kradzieżą paliwa z rurociągów rafineryjnych - ukradli 900 tysięcy litrów paliwa.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: