RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Górnicy ślą listy do polityków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Górnicy ślą listy do prezydenta Lecha Kaczyńskiego i wicepremiera Andrzeja Leppera - dowiedział się katowicki reporter RMF FM Marcin Buczek. Liderzy górniczych związków proszą w nich polityków o mediację w sporze z rządem.

Górnicy chcą nagród z wypracowanych zysków w kopalniach. Rozmowy z rządem na razie niczego nie dały. Jeśli tak dalej pójdzie w środę kilka tysięcy górników przyjedzie na manifestację do Warszawy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: