Decyzja o pozostawieniu stóp na niezmienionym poziomie została podjęta jednogłośnie przez wszystkich członków Rady Rezerw Federalnych. Mamy już ożywienie, prognozy się poprawiły, ale nie można jeszcze stwierdzić, że wszystko jest ok. Wciąż mamy kruchy i podłamany system bankowy - powiedziała Julia Coronado, ekonomistka z BNP Paribas w Nowym Jorku.
Kolejne posiedzenie Fed w sprawie stóp procentowych odbędzie się 15 grudnia.