RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Emerytura psiego wykrywacza narkotyków

Publikacja: Poniedziałek, 1 maja (18:22) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łódzka straż miejska szuka następcy labradora Nokiego – psa z patrolu, szukającego w szkole narkotyków. Strażnicy przyznają, że drugi taki nos na wagę złota trudno będzie znaleźć.

Czworonożny strażnik obwąchiwał uczniowskie plecaki w poszukiwaniu narkotyków. Teraz jednak pies odchodzi na rentę – dalszą służbę uniemożliwia mu choroba. - Najmłodszy chyba strażnik na emeryturze. Ale jeden z najlepszych psów w Polsce - mówią strażnicy i przypominają, że na jednym ze szkoleń Noki dostał najwyższą notę.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: