RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Eliminacje GP: Złotka pokonały Bułgarię

Publikacja: Czwartek, 28 września (22:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polskie siatkarki przełamały złą passę i podniosły się po dwóch przegranych w tie-breakach. W ostatnim meczu grupy 1. turnieju kwalifikacyjnego do przyszłorocznego Grand Prix Polki pokonały Bułgarię 3:1.

Dzięki temu reprezentacja Polski zajęła trzecie miejsce w grupie, za Holandią i Azerbejdżanem, i w sobotę grać będzie w gronie czterech zespołów o dwa miejsca w GP 2007. Rywala polskiej drużyny wyłoni losowanie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: