Z przygotowanym przez pracowników NFZ protokołem pokontrolnym ma się zapoznać dyrektor warmińsko-mazurskiego oddziału Funduszu. Potem zbierze się komisja. Wyniki jej obrad mają być znane jeszcze przed południem.
Dyspozytorka została już odsunięta od wykonywania obowiązków. Ze wstępnej oceny prokuratora wynika, że kobieta popełniła błąd nie wysyłając karetki.