RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dyrygent-pedofil wrócił do więzienia

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wojciech K., skazany za pedofilię były dyrygent chóru "Polskie Słowiki" - jest z powrotem w więzieniu.

Dyrekcja poznańskiego aresztu ujawniła, że już od tygodnia dyrygent wraca do zdrowia pod opieką lekarzy więziennych.

Wojciech K. kilkanaście dni temu przeszedł operację w szpitalu poza murami więzienia, ale cały czas był pilnowany przez strażników.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: