RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dawid Kownacki opuścił zgrupowanie kadry. Pomoże młodszej drużynie

Publikacja: Sobota, 24 marca (13:55) Aktualizacja: Sobota, 24 marca (14:00)

Dawid Kownacki opuścił zgrupowanie piłkarskiej reprezentacji Polski i nie zagra w meczu z Koreą Południową 27 marca w Chorzowie - poinformował na Twitterze rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski.

Trener Adam Nawałka zdecydował, że 21-letni napastnik dołączy do kadry młodzieżowej, która przygotowuje się do meczu eliminacji mistrzostw Europy z Litwą (27 marca w Lublinie).

Zawodnik Sampdorii Genua w piątek zadebiutował w kadrze narodowej w przegranym spotkaniu towarzyskim z Nigerią (0:1) we Wrocławiu.

Poza Kownackim, w pierwszej reprezentacji w meczu z Nigerią zadebiutowali: Przemysław Frankowski i Bartosz Białkowski.

We wtorek w Chorzowie reprezentacja Polski zagra towarzysko z Koreą Południową.

(ag)

Źródło: PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: