RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Cztery promile w organizmie dolnośląskiego kierowcy

Publikacja: Piątek, 10 kwietnia (11:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali kompletnie pijanego kierowcę. Gdy otworzyli drzwi samochodu, mężczyzna wypadł na jezdnię. Miał prawie cztery promile alkoholu w organizmie. Czterdziestolatek nie miał za to prawa jazdy. Sąd odebrał mu dokument, bo mężczyzna już wcześniej kierował po pijanemu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: