RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Część miejscowości na Dolnym Śląsku wciąż bez prądu

Publikacja: Środa, 29 lipca (14:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od ubiegłotygodniowej nawałnicy, czyli prawie tygodnia, kilka tysięcy mieszkańców Dolnego Śląska nie ma prądu. Służby naprawiają połamane słupy, ale zniszczenia są tak ogromne, że usuwanie usterek może potrwać jeszcze kilka dni.

Jak na obozie harcerskim, bez prądu! Wieczorem świeczka, dobrze, że woda jeszcze jest - mówili reporterowi RMF FM Maciejowi Stopczykowi mieszkańcy podwrocławskiego Krzelowa - jednej z wsi pozbawionych prądu. Posłuchaj relacji:

Energetycy obiecali, że dziś do domów w Krzelowie wróci prąd.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: