RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ciało noworodka znaleziono w lesie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zwłoki noworodka znalazł zbieracz grzybów w lesie niedaleko Kłobucka na Śląsku – informuje reporter RMF FM.

Ciało dziewczynki znajdowało się w pudełku. Wstępnie ustalono, że dziecko zmarło prawdopodobnie trzy dni temu. Policja rozpoczęła poszukiwania matki dziecka.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: