RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Choinkowi wandale we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Aż trzy razy w ciągu dwóch tygodni wandale zaatakowali choinkę stojącą na wrocławskim rynku. Najpierw próbowali zabrać na pamiątkę gałęzie z drzewka, potem zainteresowali się światełkami i bombkami. Wczoraj w nocy strażnicy miejscy znowu zatrzymali dwóch pijanych mężczyzn.

Ze Sławomirem Chechłowskim ze straży miejskiej i wrocławianami rozmawiał reporter RMF FM Maciej Stopczyk. Posłuchaj:

Wszyscy zatrzymani zostali ukarani mandatami.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: