RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Chęciny: Zginął podczas odśnieżania dachu

Publikacja: Niedziela, 19 lutego (15:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

67-letni mieszkaniec Kielc zginął podczas odśnieżania dachu budynku mieszkalnego w Chęcinach. Mężczyzna ześlizgnął się z krawędzi dachu i spadł na betonowe podłoże.

Kielczanin chciał pomóc swojemu kuzynowi w usuwaniu zalegającego na jego posesji śniegu. Gdy gospodarz domu przygotowywał liny do zabezpieczenia pracy na wysokości, mężczyzna wszedł już na dach. Wtedy doszło do tragedii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: