RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

CBŚ zatrzymało członków gangu "Belmondziaka"

Publikacja: Czwartek, 19 listopada (11:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w Warszawie trzech członków zorganizowanej grupy przestępczej „Belmondziak”. Grupa ma charakter zbrojny i działa na terenie stolicy oraz okolic. Zatrzymanym postawiono zarzuty udziału w obrocie dużymi ilościami narkotyków.

Akcja CBŚ to kolejny etap rozbijania grupy. W lutym 2008 roku w ręce policjantów wpadło ścisłe kierownictwo gangy. Natomiast kilka tygodni temu zatrzymano Marcina K. ps. Belmondziak - szefa grupy. Tym razem funkcjonariusze CBŚ zatrzymali ludzi zajmujących się obrotem narkotykami.

Śledztwo CBŚ jest w toku, funkcjonariusze nie wykluczają kolejnych aresztowań. Zatrzymanym grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: