RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Brytyjczycy wychodzą z Iraku

Publikacja: Poniedziałek, 27 listopada (12:17) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielka Brytania zmniejszy w przyszłym roku swój kontyngent w Iraku. Brytyjski minister obrony Des Browne oświadczył, że Londyn wycofa do końca przyszłego roku tysiące swoich żołnierzy.

W tej chwili w Iraku służy 7200 Brytyjczyków, rozmieszczonych głównie na południu kraju, w rejonie Basry.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: