RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Brutalnie pobili swoich 15-letnich kolegów

Publikacja: Piątek, 4 września (12:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łódzka policja zatrzymała czterech nastolatków z pogotowia opiekuńczego, którzy pobili dwóch swoich 15-letnich kolegów, jednego z nich kilka razy. Chłopcy bili ich pięściami, kopali po całym ciele, także po głowie. Brutalne sceny zostały nagrane telefonem komórkowym.

Najstarszy z agresywnych wychowanków - 17-latek - został aresztowany. Odpowie za pobicie jak osoba dorosła. Najmłodszy ze sprawców miał 12 lat. Nim zajmie się sąd rodzinny. Dwaj 16-latkowie, biorący udział w bójce, będą przeniesieni do ośrodków o większym rygorze, tj. schroniska dla nieletnich i młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: pobicie

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: