RMF FM zawsze potrafiło być stacją profesjonalną i ciekawą, mającą swój charakter i wyraziste przesłanie - podkreślił prezydent Komorowski. Przypomniał, że nasza stacja powstała dzięki inicjatywie pierwszej niezależnej organizacji medialnej w Polsce, stworzonej m.in. przez działaczy opozycji demokratycznej.
Prezydent Komorowski podkreślił w swoim liście, że radio RMF FM współtworzy krajobraz medialny Polski i pobudza obywatelski potencjał słuchaczy. Przypomniał w tym kontekście naszą akcję z 2 maja 2014 roku, kiedy w Krakowie rozwinęliśmy z balonu ogromną biało-czerwoną flagę. To niezwykłe przedsięwzięcie było doskonałym przykładem wyrażania uczuć patriotycznych i dumy z osiągnięć polskiej wolności - ocenił.
Cały list prezydenta Bronisława Komorowskiego możesz zobaczyć tutaj