RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko-Biała: Robotnicy przebili rurociąg, płonie gaz

Publikacja: Piątek, 26 października (16:24) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Najprawdopodobniej w czasie remontu drogi robotnicy przebili rurociąg – informuje reporter RMF FM. Gaz najpierw zaczął się ulatniać, a potem zapalił się. Nie ma zagrożenia dla ludzi, bo w pobliżu nie ma budynków.

Główna trasa biegnąca przez Bielsko w stronę Katowic i Szczyrku jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: