Główna trasa biegnąca przez Bielsko w stronę Katowic i Szczyrku jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy.
Bielsko-Biała: Robotnicy przebili rurociąg, płonie gaz
Najprawdopodobniej w czasie remontu drogi robotnicy przebili rurociąg – informuje reporter RMF FM. Gaz najpierw zaczął się ulatniać, a potem zapalił się. Nie ma zagrożenia dla ludzi, bo w pobliżu nie ma budynków.