RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko-Biała: Oszust z firmy nabiałowej

Publikacja: Wtorek, 7 marca (14:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Bielsku-Białej zatrzymano prezesa jednej z firm handlujących artykułami nabiałowymi. Mężczyzna jest podejrzany o wyłudzanie towarów i oszustwa. Jego ofiarą miało paść blisko 90 firm z całej Polski.

Grzegorz M. miał też wyłudzić7,5 mln złotych. W sumie postawiono mu prawie sto zarzutów. Zatrzymanemu prezesowi firmy grozi do 8 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: