RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bielsko-Biała: Młodzi złodzieje cmentarni

Publikacja: Wtorek, 17 października (08:47) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzech nastolatków okradających cmentarze zatrzymali policjanci z Bielska-Białej. Chłopcy w wieku od 14 do 18 lat jechali do skupu złomu, by sprzedać skradzione elementy z mosiądzu, stali i miedzi.

Do małego fiata, którym jechali, upchali ponad 150 kilogramów złomu. Przy okazji zatrzymania okazało się, że prowadzący auto 18-latek nie ma prawa jazdy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: