RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bangladesz: Bijatyka przed elektrownią

Publikacja: Sobota, 1 lipca (13:57) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dyrekcja elektrowni w Dhace, stolicy Bangladeszu, z przerażeniem odlicza czas przed dzisiejszymi mundialowymi meczami. Wczoraj w siłowni doszło do awarii w trakcie pojedynku Niemcy-Argentyna. Wkrótce przed zakładem pojawił się kilkusetosobowy tłum rozwścieczonych kibiców.

Gdy pracownicy elektrowni wezwali na pomoc policję, doszło do regularnej bitwy. Co najmniej 12 osób zostało rannych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: