RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Bądźmy ostrożni przy zbieraniu grzybów!

Publikacja: Wtorek, 18 sierpnia (15:34) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

O krok od tragedii. Dramatycznie zakończyło się grzybobranie dla czteroosobowej rodziny. Po zjedzeniu zebranych grzybów wszyscy w ciężkim stanie trafili do szpitala w Lublinie.

Doktor Leszek Gnyp, zastępca ordynatora oddziału toksykologii Szpitala w Lublinie mówi w rozmowie z reporterem RMF FM Krzysztofem Kotem, że objawy zatrucia grzybami to przede wszystkim ból brzucha, biegunka, nudności i wymioty. Nasz reporter rozmawiał z pechowymi grzbiarzami:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: szpital

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: