RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Badminton: Polki zwyciężyły w Denmark Open

Publikacja: Niedziela, 5 listopada (17:55) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kamila Augustyn i Nadieżda Kostiuczyk pokonały w finałowym meczu gry deblowej kobiet turnieju Denmark Open 2006 w badmintonie rozstawione z numerem pierwszym Angielki Gail Emms i Donna Kellog - 22:20, 21:10. Pula nagród w turnieju rozgrywanym w Aarhus wynosi 175 tys. dolarów.

To największy sukces w karierze Augustyn i Kostiuczyk, które dwa tygodnie temu zwyciężyły w finale 30. międzynarodowych mistrzostw Polski - Yonex Polish Open 2006. W Spale wygrały w Rosjankami Walerią Sorokiną i Niną Wisłową 14:21, 21:12, 21:18.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: