Zasilanie jest obecnie włączane stopniowo w kolejnych dzielnicach miasta.
Awaria energetyczna w Nowym Sączu
Przez ponad dwie godziny 80 tys. mieszkańców Nowego Sącza i okolic nie miało prądu. Przyczyną awarii było uszkodzenie kabla wysokiego napięcia. Energetycy zapewniają, że robią wszystko, by noworoczne kłopoty trwały jak najkrócej.