RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Awaria energetyczna w Nowym Sączu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Przez ponad dwie godziny 80 tys. mieszkańców Nowego Sącza i okolic nie miało prądu. Przyczyną awarii było uszkodzenie kabla wysokiego napięcia. Energetycy zapewniają, że robią wszystko, by noworoczne kłopoty trwały jak najkrócej.

Zasilanie jest obecnie włączane stopniowo w kolejnych dzielnicach miasta.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: