RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Areszt dla sprawcy tragedii na przystanku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

29-letni kierowca, który w piątek wjechał w przystanek autobusowy w Warszawie i zabił pięć osób, trafi na 3 miesiące do aresztu - zdecydował stołeczny są, przychylając się tym samym do wniosku prokuratury.

W sobotę prokuratura przedstawiła mężczyźnie zarzut spowodowania katastrofy w ruchu lądowym ze skutkiem śmiertelnym. Grozi mu za to do 12 lat więzienia.

Do wypadku doszło w piątek; kierowca forda Focusa, jadąc w kierunku Bródna, uderzył w przystanek autobusowy, na którym stało kilkanaście osób. 5 z nich zginęło; dwie nadal przebywają w szpitalu pod opieką lekarzy.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: