RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Areszt dla bandytów z Tarnobrzega

Publikacja: Niedziela, 5 marca (16:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzymiesięczny areszt dla dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o napad na bank w Tarnobrzegu, do którego doszło w środę. Postawiono im zarzuty usiłowania rozboju z bronią w ręku za co grozi od 3 do 15 lat więzienia.

Nieoficjalnie wiadomo, że podejrzani podczas napadu byli pod wpływem narkotyków. Napastnicy po wejściu do banku oddali kilka strzałów w sufit, po czym wyłamali okno i uciekli - nic nie kradnąc i nikogo nie raniąc.

Obaj mężczyźni są mieszkańcami powiatu sandomierskiego; jeden ma 25 lat, drugi 23 lata. Dotychczas nie byli karani.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: