RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Amerykanie szpiegowani z kosmosu

Publikacja: Poniedziałek, 15 maja (18:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Mało znana agencja zajmująca się głównie analizą zdjęć satelitarnych coraz więcej czasu poświęca na obserwację z góry terytorium samych Stanów Zjednoczonych. Pracę narodowej geokosmicznej agencji wywiadowczej, wchodzącej w skład Departamentu Obrony wykorzystano między innymi po ubiegłorocznych huraganach Rita i Katrina.

Wątpliwości co do pracy agencji i czemu tak naprawdę służy mają związek z rewelacjami, że rząd podsłuchiwał Amerykanów. Według niektórych źródeł jakość i dokładność zdjęć satelitarnych dostarczanych przez agencję jest jedną z najpilniej strzeżonych tajemnic

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: