RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

ABC biathlonu: Biec, żeby postrzelać. Później oddech... i strzał!

Publikacja: Środa, 5 lutego (23:49) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

Jak zostaje się biathlonistą? Biega się i chce się postrzelać albo się strzela - i chce pobiegać. Krystyna Pałka mówi dziennikarzowi RMF FM Grzegorzowi Jasińskiemu, że ona biegnie, żeby postrzelać: "Bieganie jest wspomagane strzelaniem - to jest urozmaicenie. Przez to dyscyplina jest ciekawa". W czasie wizyty na jej ulubionej strzelnicy w Kirach wicemistrzyni świata opowiada nam krok po kroku, jak wygląda rywalizacja, i odkrywa tajniki biathlonowego sprzętu.

ABC biathlonu. Pałka: Biegnę, by móc postrzelać


ABC biathlonu. Pałka: Na karabin mówię... karabin


ABC biathlonu. Strzelać można i w trakcie... wywiadu


ABC biathlonu 4. Pałka: Każda z nas potrafi pokazać pazurki

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: