RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

7 razy skazywany za jazdę po pijanemu

Publikacja: Środa, 12 października (11:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

8 miesięcy spędzi w więzieniu 45-letni mieszkaniec Iłowej Żagańskiej w Lubuskiem za jazdę rowerem po pijanemu. Surowa kara ma zdyscyplinować rowerzystę, który już 7 razy został przyłapany przez policję na tym przestępstwie.

Mężczyzna dostał zakaz jeżdżenia rowerem przez cztery lata, a innymi pojazdami przez 6. Ostatni raz 45-latka policja zatrzymała w kwietniu. Miał wtedy ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Od 2001 do 2003 roku aż 6-krotnie był skazywany za kierowanie rowerami po pijanemu. Ostatni wyrok sądu w pełni satysfakcjonuje prokuraturę. Do tej pory 45-latek był skazywany na kary pozbawienia wolności w zawieszeniu.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: