RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Plaga pijanych kierowców na Śląsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Aż 130 pijanych kierowców zatrzymali w ostatni weekend śląscy policjanci – informuje reporter RMF. To czterokrotnie więcej niż zazwyczaj. <i>Prawdziwa plaga</i> - dodają funkcjonariusze.

Wśród zatrzymanych był np. kompletnie pijany kierowca autobusu miejskiej komunikacji. Innego kierowcę policjanci musieli zatrzymywać strzałami w opony samochodu, ponieważ nie reagował na żadne inne "argumenty"; wcześniej próbował staranować radiowóz. Jeszcze inny nietrzeźwy kierowca ciągnął za samochodem - przez 700 metrów - pieszego, również pijanego.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: