Ostatni z leczonych z sepsy żołnierzy nadal przebywa na oddziale intensywnej opieki medycznej gorzowskiego szpitala. Szeregowiec zostanie jutro przeniesiony na oddział zakaźny. Żołnierz czuje się dobrze, ale lekarze chcą go jeszcze trochę poobserwować.
Na oddziale zakaźnym wciąż przebywa czterech żołnierzy z jednostki w Skwierzynie.
Sprawą tajemniczych zachorowań w skwierzyńskiej jednostce zajęła się Wojskowa Prokuratura Garnizonowa w Zielonej Górze.