15 dzieci w wieku od 11 do 15 lat wracało autokarem ze szkoły. W czasie rutynowej kontroli policjanci poczuli od kierowcy woń alkoholu, po przebadaniu okazało się że prowadzący gimbusa jest kompletnie pijany. Został zatrzymany dzisiaj prokuratura postawi mu zarzuty.
2,5 promila kierowcy gimbusa
2,5 promila alkoholu miał w wydychanym powietrzu kierowca gimbusa który przewoził dzieci w gminie Wińsko na Dolnym Śląsku.