RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

20 września - czarny dzień na drogach

Autor: Publikacja: Sobota, 20 września (19:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

20 września, to według statystyk śląskiej policji najbardziej niebezpieczny dzień w roku. Tylko w ciągu pięciu ostatnich lat na drogach regionu w tym dniu zginęło 15 osób. Na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Katowicach można było wziąć udział w bezpłatnych szkoleniach i sprawdzić swoje umiejętności w ekstremalnych warunkach na drodze.

Z kobietą, która zdecydowała się na symulację zderzenia i Robertem Tarapaczem ze śląskiej drogówki, rozmawiał reporter RMF FM Tomasz Bandura:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: