RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

14 lat więzienia dla ojczyma oprawcy

Publikacja: Czwartek, 5 października (18:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Na 14 lat więzienia skazał sąd w Koszalinie mężczyznę, który znęcał się nad 14-miesięcznym Kubą. Skazany to ojczym dziecka. Jego matka, która wiedziała o przemocy i nic nie zrobiła, by temu zapobiec, spędzi w więzieniu trzy lata.

Chłopczyk doznał ciężkiego urazu głowy, przeszedł dwie trepanacje czaszki. Do dziś ma niedowład ciała, kłopoty z chodzeniem i chwytaniem, jest opóźniony w rozwoju.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: